معنی هر رنگ گل رز

دانستنی
این بخش رو از دست نده!
ببینم!؟

فهرست مطالب

هر رنگ از گل رز چه معنی داره؟

معنی هر رنگ گل رز

گل رز قرمز

به معنی عشق ، و نشان محبت کلاسیک و ابدی، همینطور احترام و تقدیر رو انتقال میده و یک انتخاب محبوب برای روز ولنتاینه.

گل رز نارنجی

اغلب نماد میل ، شیفتگی ، اشتیاق و انرژی، تحسین و هیجانه. رز نارنجی ، رنگی که همه پیام را منتقل می‌کنه.

معنی هر رنگ گل رز

گل رز زرد

در زمان ویکتوریا، نمادی از حسادت بود ، امروزه گل رز زرد نشان دهنده دوستی ، شادی و دلسوزی است. این گلهای زیبا به رنگ آفتاب همچنین می تواند گرما ، لذت ، خوشحالی و محبت را به شما منتقل کند ، همچنین می گوید موفق باشید ، به استقبال بیایید و مرا به یاد بسپارید.البته هنوز هم در فرانسه زرد نماد حسادته.

معنی هر رنگ گل رز

گل رزسبز

سبز ، رنگ زندگی ، رشد فراوان ،جوانی،سلامتی سبز همچنین دلپذیر و اغلب گفته می شود که می تواند حس تعادل ، ثبات و آرامش را به ذهن انسان منتقل کند. یا وقتی می خواهید کسی را غافلگیر کنید یا خوشحال کنید،رنگ خوبیه.

معنی هر رنگ گل رز

گل رز آبی

گل رزهای آبی بیانگر رمز و راز ، غیرممکن یا غیر قابل دستیابی است. اگر رز آبی را به کسی هدیه کنید یعنی به او می گویید “فوق العاده فوق العاده بی نظیر هستید"

گل رز بنفش

رز بنفش معنی مشابه رز قرمز دارد.اما بیشتر به معنی عشق در نگاه اوله .

معنی هر رنگ گل رز

گل رز صورتی

معنی گلهای صورتی می تواند برای زنانه بودن ، ظرافت ، و شیرینی باشد. اما گل رز صورتی نیز بسته به سایه آن می تواند معنای دیگری نیز داشته باشد. قدردانی ، تشکر، رز صورتی روشن یا کم رنگ ، لطف ، لطافت ، شادی و خوشبختی منتقل می کند

معنی هر رنگ گل رز

گل رز هلویی

رز بنفش معنی مشابه رز قرمز دارد.اما بیشتر به معنی عشق در نگاه اوله .

معنی هر رنگ گل رز

گل رز مشکی

معمولاً در مراسم تشییع جنازه استفاده می شود. اما معنای مثبت تری دارد. آنها می توانند برای شروع چیزهای جدید و تغییرات اساسی باشند. می توانند اعتماد به نفس ایجاد کنند و می توانند امید و شجاعت به همراه آورند.

معنی هر رنگ گل رز

گل رز سفید

گل‌های رز سفید غالبا معرف پاکی و خلوص , معصومیت و جوانی هستند . گاهی اوقات گل رز سفید به خاطر عشق جوانی و وفاداری ابدی عروس یاد می‌شود . گل رز سفید می‌تواند نماد شروعی تازه باشد

معنی هر رنگ گل رز

گل رز چند رنگ

گل های رز چند رنگ منحصر به فرد رنگی هستند و روشی جالب و بی نظیر برای ارسال پیام شما فراهم می کند. به عنوان مثال ، یک گل رز زرد با نوک قرمز می تواند به معنای دوستی یا عشق باشد در حالی که یک گل رز صورتی و سفید می تواند هدیه ای مناسب برای گفتن تشکر از یک دوست خوب باشد.

Share on pinterest
Share on telegram
Share on whatsapp