رنگ موردعلاقت شخصیتت میگه

شخصیت افراد به طور قطعی با رنگ مورد علاقه تشخیص داده نمیشه،هیچ وقت رنگ مورد علاقه رو ملاک قرار ندید.

رنگ قرمز:

قرمز نماد خون است، یعنی ماهیت زندگی. از همین رو اگر رنگ قرمز را دوست دارید شخصیت خوشبین و عاشق زندگی هستید و دوست دارید نهایت استفاده از آن را ببرید. شما بلند پرواز، مشتاق، با اراده و پر انرژی هستید. ممکن است اهل رقابت بوده و برای رسیدن به اهداف تان سخت تلاش کنید. عاشق این هستید که مرکز توجه باشید. کسانی که رنگ قرمز دوست دارند خواستار رهبر بودن هستند در عین حال ممکن است در دنبال کردن چیزهایی که برایتان مهم هستند لجوج و خشن هم بشوید.

 در تجارت تهاجمی عمل می کنند اما در امور شخصی اینگونه نیست . آنها ترجیح می دهند بیشتر راجع به کار صحبت کنند نه روابط.

رنگ نارنجی:

شما عاشق طبیعت و یا رفتن بیرون از خونه هستید.بسیار اجتماعی ای بوده و مرتبط با نشاط است. شما اهل مهمانی گرفتن و دور هم جمع کردن بقیه هستید، و دوست دارید بار مسئولیت پذیری را بر عهده ی دیگران بگذارید. خیلی خرده شیشه ندارید. اهل قضاوت کردن دیگران نیستید و آن ها را تا زمانی که کار بدی در حق تان نکرده ‎اند دوست دارید.

رنگ زرد:

شما حس شوخ طبعی قوی دارید، عاقل،متفکری منتقد و متمرکز هستید و اغلب در مورد ایده های بزرگ خود فکر می کنید، که به نوبه خود منجر به مسئولیت های شما می شود.شما فردی مستقل بوده که دوستان صمیمی کمی دارید.

 طرفداران این رنگ عاشق صحبت کردن هستند و همیشه حرفی برای گفتن دارند. این افراد بسیار اجتماعی و شوخند به همین دلیل افراد زیدی را جذب خود می کنند. دلیل این موضوع آن است که بخش منطقی سمت چپ مغز نسبت به رنگ زرد واکنش نشان می دهد. در نتیجه احتمالا در حل مسائل و مشکلات هم خوب هستید. رنگ زرد رنگ دانش و یادگیری است. شما نه تنها اطلاعات جمع می کنید بلکه دوست دارید این اطلاعات را به دیگران هم انتقال بدهید.

رنگ سبز:

سبز رنگ طبیعت است شما دوست دارید که اطرافتان فضای باز باشد. برای دوستان و خانواده تان ارزش قائل شده و عشق بسیار برایتان مهم است. شما وفادار هستید و وقتی با کسی دوست می شوید به احتمال زیاد آن فرد تا آخر عمر دوست تان خواهد ماند. سبز نشانه ی رشد، زندگی، تعادل و انرژی است. شما می توانید دیدی کلی تر داشته و بین کار، سرگرمی، خانواده و دوستان تان تعادل ایجاد کنید. شما عادل هستید و در نتیجه افراد برای مشورت گرفتن زیاد پیش شما می آیند.

رنگ آبی:

از ویژگی های این افراد پیچیدگی ، تخیلی و اصیل بودن است، ، این افراد همیشه به نظر میرسد که بانمک هستند، مهم نیست که چقدر از آشفتگی عاطفی در داخلشان وجود داشته باشد، آنها هوشمند و مقاوم هستند و در برخی موارد ممکن است به عنوان “خارج” از واقعیت ، نامیده شوند و درخواست کسانی که کمک میخواهند را رد میکنند.دوستداران این رنگ اسرارآمیز، احساساتی هستند و به خوبی از پس کارهای شخصی خودبر می آیند. این افراد پشتکار دارند گر چه گاهی اوقات خیلی تنبل هستند و باثباتند و به نصایح دیگران توجه نمی کنند.

رنگ بنفش:

رنگ بنفش مرتبط با معنویت، ثروت و اشرافیت است اما اگر این رنگ، رنگ مورد علاقه ی شماست نشانه ی خلاقیت هم هست. شما یک انسان منحصر بفرد هستید که تنها به ساز خودتان می رقصید. به شیوه ی خودتان زندگی کرده و برایتان مهم نیست که دیگران چه فکری می کنند. ممکن است به شدت هم لجوج و خودسر باشید اما در عین حال آرامش و آسایش دیگران نیز برایتان اهمیت داشته باشد. بیشتر کسانی که این رنگ را دوست دارند در فعالیت های بشر دوستانه شرکت می کنند.

رنگ صورتی:

شخصی هستید که نیاز به دوست داشته شدن دارید تا احساس امنیت کنید، چنین افرادی بطور طبیعی آرام هستند ، با این حال، آنها دوست ندارند احساساتشان را بروز دهند ، مگر در مقابل افرادی که خودشان می خواهند.

این رنگ رویایی وآرامش بخش همان قرمز است که کمرنگ شده بنابراین اگر به این رنگ علاقه دارید تمام صفات رنگ قرمز را البته کمی ملایمتر دارا می باشید، با گذشت هستید ودیگران را خوب درک می کنید و با اطرافیان خود با ملایمت و لطف رفتار می کنید و به دلیل نشاط و شادابی محبوب اطرافیان خود هستید. این افراد در زندگی ممکن است با شکستها، خشونتها و دشواری های زندگی زیادی مواجه شده اند چون کمی شکننده تر از دیگران هستند.

رنگ مشکی:

شما ظریف و با شکوه هستید،  آنها دوست دارند که به عنوان موجودات مرموز درک شوند و از رنگ مشکی نشان دهنده اطاعت و فرمانبرداری است به همین دلیل کشیشها رنگ مشکی می پوشند.  این رنگ ، نشانه خوش ذوقی و ظرافت طبع است.

 به اطرافیان خود احترام می گذارند و همیشه کمک حالشان هستند آنها به عقاید و نظریات دیگران اهمیت داده و نظر دوستانشان برای آنها بسیار مهم است . نظراتشان را به کسی تحمیل نمی کنند. به دنبال مد هستند و پول زیادی را بابت این چیزها می پردازند.

رنگ سفید:

این افراد معمولا بسیار پاک و مهربان هستند که بدی از انها نمی بینیم. افراد علاقمند به رنگ سفید افراد آرام و شنونده ای خوب هستند . به نظر دیگران اهمیت می دهند و به دوستی ها بها داده و وقتشان همیشه پر است معمولا صلیقه خوبی دارند،بسیار منظم هستند.روحیه ای لطیف دارند و بسیار عاقل هستند.

رنگ طوسی:

خاکستری رنگ خنثی بوده و نشان دهنده ی فردی عمل گرا که اهل سازش است می باشد. معمولا کسانی که از خاکستری خوششان می آید افرادی سخت کوش هستند که چشم اندازی محافظه کارانه دارد. با این حال گاهی ممکن است بی انرژی و بی اعتماد به نفس هم باشند.

رنگ قهوه ای:

قهوه ای رنگ قابل اعتماد بودن و خاکی بودن است. این افراد حمایت کننده، صبور،بخشنده هستند و ناامیدتان نخواهند کرد. این افراد جدی هستند و شما می توانید به آن ها تکیه کنید. قهوه ای دوست ها ساده پسند هستند.