جواب چیستان-عجیب ترین خوراکی ها

طبق نوشته کتاب”خود ازمایی های علوم ترسناک”:

قبل از خوندن جواب ها بگم که به هیچ عنوان این کار های غیر عقلانی رو انجام ندید (این کتاب عواقب انجام این کار ها توسط افراد گفته شده رو ننوشته)

جواب ها:

 گذینه4= تا به حال هیچ کس چشم دایناسور پیدا نکرده،چون قبل از فسیل شدن دایناسور ها، تخم چشم هایشان گندیده و از بین رفته بوده.

گذینه11=کرم های لوله ای غول پیکر تازه در دهه 1970 کشف شده اند و تا انجا که من  می دانم هیچ دانشمندی تا کنون جرات خوردن یکی از انها را نداشته.

توضیحات:

عجیب ترین ماده هایی که تا به حال به عنوان غذا خورده شدن:

1)درسال1779،دو نفر که از کلیسای اسکس بازدید کردند ،این غذای لذیذ را چشیدند و گفتند چیزی که خوردند طعم زیتون می داده!

2)خانواده المانی والی شوسر در دهه1940 ،به طور تصادفی،خاکسترمادربزرگ مرحومشان را نوش جان کردند(خاکستربه همراه اب و نشاسته).قوم و خویش های انها این خاکستر را از امریکا برایشان فرستاده بودند و انها هم فکر کرده بودند که ان یک جور سوپ اماده امریکایی است.!

3)جان کولت را در تابوت سُربی دفن کردند. وقتی کلیسای سنت پل در سال1666دچار اتش سوزی شد،دو مرد معجون حال به هم زنی را که در اصل باقی مانده جسد جان بود سر کشیدند.

5)یکی از شاهکار های نیروی دریایی نیروی انگلیس! انها در دهه1870،هنوز داشتند گوشتی را میخوردند که درسال 1805 نمک سود شده بود.

6)این روش پخت غذا توسط مردی به نام وس هاسکینز در امریکا ابداع شد. او سیگار ها را هم با پیتزا می خورد.

7)این روش پخت غذا در دهه1920و توسط فردی به نام دابلیو.اس.برسیتو ابداع شد که عاشق غذا های تهیه شده توسط حشرات بود.احتمالا غذای مورده علاقه او کِرِم حشره بوده.چون سس سبوس حلزون غذای مورد علاقه حشره خوار دوران ملکه ویکتوریا ویسنت هالت بوده.

8)مرد امریکایی دیگری با نام جان دابلیو.هارتون کیسه ای سیمان خورد و بعد ان را بالا اورد.

9)مرد امریکایی دیگر به نام جی جوالتر،یک درخت غان را خورد!این کار 89ساعت طول کشید!

10)این گوشت اسپم نام داشت و این غذا در سال،در1994،در یکی از فستیوال های محلی تگزاس خورده شد.این مرد که باب فینلی نام داشت،پس از خوردن این غذا گفت:این بدترین چیزی بود که در عمرم توی دهانم گذاشتم.هر لحظه امکان داشت از دهانم بیرون بپرد.

12)اتوئیچی کاواکامی ژاپنی در یک شرط بندی،56 مسواک را همراه با چند شئ دیگر خورده.(الان باید باهمون اشیا بزنی تو سرش😂)