باید ها و نباید ها مقابله با خرس

دانستنی
این بخش رو از دست نده!
ببینم!؟

بـــاید ها:

1-تمام زخم های بدن خود را باند پیچی کنید:خرس ها بوی خون را احساس می کنند.انها فکر میکنند ک خوردن انسان زخمی اسان است.

2-فریاد بزنید و تا میتوانید سروصدا راه بیندازید:به هرحال خرس ها محل شما را میدانند و سر وصدا فقط میتواند(اگر شانس داشته باشید)انها را فراری دهد.(البته اگر منتظر دیدنش هستید ارام بگیرد تاخرس را ناراحت و عصبانی نکنید.)

3-اهسته عقب برید:خیلی اروم

4-روی زمین راز بکشید و وانمود کنید مرده اید:خرس گریزلی با دیدن شما علاقه اش را به خوردن غذا از دست می دهد.ولی اگر گرسنه باشد ممکن است وقتی بلند می شوید،ببینید یک پایتان نیست،در این صورت هر چه بیشتر وول بخورید خرس را گرسنه تر می کنید،پس همچنان مرده بمانید.

5-از یک درخت بلند بالا بروید:در صورت روب رو شدن با گریزلی ایده خوبیست.اما خرس های سیاه می توانند از درخت بالا بیایند!

مقابله با خرس

نبـــاید ها:

1-رفتن در فصلی که توت کم است:غذای اصلی خرس ها توت است،بنابر این در اون فصل خرس ها هم گرسنه ترن،پس احتمال حمله خیلی بیشتر است.

2-جیب هایتان را پر از شکلات کنید تا زمان گیر افتادن به خرش شکلات تعارف کنید:خرس ها عاشق شکلات هستن و از فاصله خیلی دور متوجه بوی ان میشوند،و از شما بابت میهمان نوازی استقبال می کند،البته ممکن است فقط به جای خوردن شکلات شما رو هم بخورد.

3-تا می توانید همبرگر بخورید:بو می تواند خرس ها را به حمله تحریک کند ،اگر 1ساعت قبل همبرگر خورده باشید خرس میتواند بوی ان را از نفس و بوی لباس شما تشخیص دهد.پس خوردن غذا های بو دار متحرک خوبی است.

4-برای ارام کردنش توی چشمانش زل بزنید:این کار به زبان خرسی میتواند به این معنی باشد:تو چقدر شبیه عروسک خرسی من هستی کله پوک!

برای اطلاعات بیشتر درباره خرس ها روی عکس کلیک کنید:

Share on pinterest
Share on telegram
Share on whatsapp