معرفی بهترین انیمیشن ها و انیمه ها

دسته بندی

سریــــال- انیمیشن،انیمه

نام:غول کـش ها  | troll hunters:tales of arcadia
تعداد قسمت ها: 3 فصل_52قسمت
محصول: امریکا_ 2018
محصول شرکت:NetflixDream works
ژانر: ماجراجویی_کمدی – درام_خیال پردازی _اکشن                            

 بر خلاف تصاویری که از اون منتشر شده به شدت سر گرم کننده است و از نظر من یکی از بهترین بهترین سریال های تولید شدس این انیمیشن برای دنبال کنندگانش هیجان و استرس زیادی داره  و پیشنهاد میکنم حتما حتما حتما  ببینید.
 در مورد پسری به نام جیمِ که از طرف مرلین ،طلسمی میگره که به اون قدرتی میده تا از ارکدیا در برابر ترول هایی که قصد از بین بردن انسان ها  رو دارن دفاع کنه و همینطور کلیر و توبی ک همراهش میشن.در ادامه با 2 فصل جدید اشنا میشید
بهترین انیمیشن ها
 نام: سـه فراری: |3below: tales of arcadia
تعداد قسمت ها:1فصل_13قسمت
محصول:  امریکا_ 2019
محصول شرکت:Netflix-Dream works
ژانر: ماجراجویی_کمدی – درام_خیال پردازی_ اکشن
 این فصل، ماجرا، سمت سه تا از فرا زمینی هاست که سیارشون  تسخیر شده و اهالی این سیاره در حال دفاع از این سیاره هستند و اجا و کرل(شاهزاده و ملکه)به همراه محافظشون تصمیم میگرن که برای محافظت از این دو نفر و پدر مادرشون که فعلا توی شرایط مثل کمای فضایی هستن به زمین برن و با سفینه ای که دارن تغییر شکل بدن تا در امان باشن…مثل همیشه ماجرا خیلی جالب جلو میره.
بهترین انیمیشن ها

نام :جادوگران| wizards:tales of arcadia

تعداد قسمت ها: 1فصل _10قسمت

محصول: امریکا_ 2020

محصول شرکت:Netflix-Dream works

ژانر: ماجراجویی_کمدی – درام_خیال پردازی _اکشن

این دفعه “دوکسی”شاگرد مرلین به خاطر حمله ای که اتفاق می افته مجبور به سفر در زمان میشه و از اونجایی که جیم توی جنگ فصل 2و3 به غول تبدیل میشه توی این فصل مشکل بزرگی براشون پیش میاد و…هیجـــــان خوده این فیلمه.قسمت اخر این مجموعه ب نام “غول کش ها: ظهور قهرمانان”  قسمت سینماییه.

بهترین انیمیشن ها

نام:نیروی شبح | ghost force

تعداد قسمت ها:نا مشخص

محصول:فرانسه،امریکا_2021

محصول شرکت:Disney

ژانر:اکشن_ماجراجویی-کمدی-خیال پردازی

باید بگم این سریال مجموعه دوم لیدی باگ ،با موضوع خالق میراکلس هاست و فقط چند قسمت از این مجموعه اکران شده و اطلاعاتی راجعه به خلاصه اون نیست.

بهترین انیمیشن ها

نام:شاهزاده اژدها | the dragon prince

تعداد قسمت ها:3فصل27 قسمت

محصول:کانادا_2019

محصول شرکت:نتفلیکس و …

ژانر:اکشن_ماجراجویی-کمدی-دارم-خیال پردازی

یکی از بهترین سریال انیمیشن های که وجود داره ،اگر ژانر ماجراجویی -جادویی رو دوست دارید تردید نکنید.بعد از اینکه انسان ها تخم شاهزاده اژدها رو میگیرن و پنهان میکنن اِلف ها و اژدها ها فکر میکنن که انسان ها تخم رو از بین بردن و جنگ عظیمی بین قلمرو ها به وجود میاد…حتما ببینید!

بهترین انیمیشن ها

نام:چه میشود اگر..؟  | what if

تعداد قسمت ها:9قسمت

محصول:امریکا-2021

محصول شرکت:مارول(دیزنی)

ژانر:اکشن_ماجراجویی-ابر قهرمانی-خیال پردازی

اگر فیلم های مارول رو دیدید من پیشنهاد نمیکنم این انیمیشن رو ببینید راستش به نظر من برای فن مارول ها یکم از حد انتظار پایین تر بود،انگار کل مارول رو خلاصه کرده بودن توی9 قسمت با بازی شخصیت های دیگه ،البته اگر شناختی از فیلم های مارول ندارید دیدن این فیلم میتونه خوب باشه،داستان درباره ابر قهرمان های مارول هست کهطی اتفاقاتی سرنوشتشون عوض میشه.

ترتیب دیدن فیلم های مارول

نام:کارمن سندیگو| Carme sandiego

تعداد قسمت ها: 4 فصل-هر فصل25

محصول:امریکا_2019

محصول شرکت:Netflix

ژانر:اکشن_ماجراجویی-کمدی

سریال درباره بچه هاییِ ک توی جزیره ای دور افتاده پرورش داده میشن که ،توی بزرگسالی جاسوس و دزد های بزرگی بشن وکارمن موفق به فرار میشه واین دزد حرفه ای تصمیم میگره با پسر هکری همکاری کنه تا از دزد ها بدزده و ب صاحبشون برگردونه.قسمت سینمای جدیدی با نام “سرقت یا عدم سرقت”هم وجود داره.

نام:کاپیتان زیر شلواری |captain underpants 

تعداد قسمت ها:4 فصل- هر فصل25

محصول:امریکا_2019

محصول شرکت:Dream works drem

ژانر:فوق طنز-لایواکشن

این انیمه بجز خنده هیچ نکته اموزنده نداره.دوتا پسر خل وچلک کمیک مینویسن و توی مدرسه کلا توی اتاق مدیر بِسر می برن ، تصمیم میگیرن مدیر رو با انگشتر هیبن و تیزم توی جعبه کرنفلکسشون  به کاپیتان زیرشلواری تبدیل کنن و ایدشون جواب میده…(اول سینماییش رو ببین بعد سریال)

نام:دیگری|another

تعداد قسمت ها:1فصل-12قسمت

محصول:ژاپن_2012

ژانر:ترسناک-جنایی

کلاس3نهم 26 سال پیش با مرگ عجیب میساکی،طلسم شده و هر سالی که یک دانش اموز اضافه باشه ،طلسم هر ماه یک نفر از کلاس رو میکشه و…(جزو معروف ترین و بهترین انیمه ترسناک هاست)

نام:دفترچه مرگ |death note

تعداد قسمت ها:1فصل-12قسمت

محصول:ژاپن_2012

ژانر:ترسناک-جنایی

یکی از هیجانی ترین انیمه هایی که دیدم،اگر اینطور ژانر ها رو دوست داری از دستش نده،خلاصه ای درباره اش نیست چون بیشتر به حوالی و توصیف قتل می پردازن،بیشتر یه دعوا بین LوB توصیفش توی یه کلمه=عجیبِ جالب(البته که باید هشدار بدم انیمه تا حدودی ترسناکه)

بهترین انیمیشن ها

نام: معجزه آسا| miraculous

تعداد قسمت ها: 4فصل-هر فصل25

محصول: امریکا،فرانسه_ 2018تا2021

محصول شرکت: Disney

ژانر: ماجراجویی_ابر قهرمانی

همه این فیلم رو میشناشن

این فیلم درباره ادرین و مرینتِ که با معجزه گر هاشون در تلاشن  افرادی که به دست هاک ماث شرور میشن رو خنثی کنن و همینطور علاقه  مرینت به ادرین دنبال میشه.

بهترین انیمیشن ها

سینمایی-انیمیشن،انیمه

نام:معجزه اسا:نیویورک | miraculous:new-york

تعداد قسمت ها:2سینمایی و سریال

محصول: امریکا،فرانسه_2020

محصول شرکت:Disney 

ژانر ماجراجویی-ابرقهرمانی

درباره سفر مرینت و همکلاسی هاش به نیویورکه که با ابر قهرمان های این شهر اشنا میشن و مرینت در تلاش ادرین هم ب این سفر بیاد،هاک ماث که متوجه وجود میراکل گم شده در نیویورک شده…

قسمت شانگهای:مرینت برای پیوستن به ادرین به شانگهای میره ولی کیفی ک تیکی توی اون قایم میشه رو ازش می دزدن …

نام:روح |soul

محصول:  امریکا_ 2020

محصول شرکت:Disney

ژانر: ماجراجویی-فانتزی-کمدی(درام)

بر خلاف اسم به نظر ترسناکش، فضای فانتزی داره و ب زبان کودکان دنیای پس از مرگ رو ب نمایش کشیده به نظرم این فیلم رو همه باید ببینن.

معلم  موسیقی،سال هاست تلاش میکنه نوازنده کنسرت بشه ، وقتی  یه نوازنده “جاز” قبولش میکنه میوفته توی چاه و میره کما و از اینجا داستان شروع میشه،روح با نمک این مرد توی دنیای فانتزی ازاد میشه و به فکر برگشتن میوفته که با روحی که هنوز به زمین نرفته اشنا میشه

بهترین انیمیشن ها

نام:لوکا |luca

محصول:  امریکا_ 2020

محصول شرکت:Disney

ژانر: ماجراجویی-فانتزی-کمدی(درام)

 لوکا یک چوپان دریایی است و به توصیه پدر و مادرش هیچ‌گاه روی زمین نرفته چرا که فکر می‌کند با قدم گذاشتن روی سطح کره زمین احتمالا می‌میرد. کنجکاوی نوجوانانه لوکا اما در نهایت کار دستش می‌دهد و کاری می‌کند که او به همراه یک پسر هم سن و سال خودش که او هم یک هیولای دریای است پا روی خشکی بگذارد.البته اضافه کنم که این فیلم با انتقاد های زیادی رو به رو شد چرا که جزو معمولی ترین فیلم های دیزنی به حساب میاد.

بهترین انیمیشن ها

نام:میچل ها دربرابر ماشین ها|The Mitchells vs. the Machines

محصول: امریکا_ 2021

 محصول شرکت:sony picters

ژانر:کمدی-ماجراجویی

ماجرا درباره ی خانواده ایه که اصلا شبیه خانواده های معمولی نیستن.دختر توی پوستر میخواد به دانشگاه فیلم سازی بره ولی موقع رفتن روباط ها شرور میشن و همه انسان ها رو …فیلم متفاوت و خنده داریه.

بهترین انیمیشن ها

نام:ناژا | nezha

تعداد قسمت ها:2 سینمایی

محصول: چین _ 2019

 محصول شرکت:chegdo coco

ژانر:کمدی-خیال پردازی-

انیمیشن بسیار پر محتوا و زیبایی بود ،پسر فرماندار ی قراره توی روستای کوچیکی به دنیا بیاد ،البته با این تفاوت که باید سنگ  خوبی به وجودش اضافه بشه که کسی سنگ شیطانی رو به ناژا میرسونه و ناژا پسر شیطان به دنیا میاد …

بهترین انیمیشن ها

نام:رایا و اخرین اژدها|raya and the last dragon

محصول: امریکا_ 2021

 محصول شرکت:Disney

ژانر:ماجراجویی-خیال پردازی(حماسی)

فیلم خوبیه ، درباره اعتماد و مهربونیه.

درباره یک شهر باستانیه که اژدها ها در کنار انسان ها زندگی می کردن ولی بی اعتمادی باعث به وجود اومدن یک اهریمن میشه که ادم هارو تبدیل به سنگ میکنه و تکثیر میشه و رایا در تلاشه اخرین اژدها رو پیدا کنه و کلی ماجرا ک براشون اتفاق میوفته.

بهترین انیمیشن ها

نام:نام تو|your name

محصول:ژاپن-2019

ژانر: خیال پردازی-عاشقانه

داستان درباره دختریه که 3 سال بیش توی حادثه ای می میره و بدنش توی زمان حال با پسری عوض میشه و یه جورایی فرصت زندگی دوباره رو پیدا میکنه این انیمه جزو برترین فیلم های سال بود.داستان توی  محیط رویایی و زیبایی اتفاق می افته…پیشنهاد میکنم حتما ببینید.

بهترین انیمیشن ها

 نام: تیتان های نوجوان:به سوی فیلم |teen titans go!to the movies

تعداد قسمت ها:3 سینمایی

محصول: امریکا_ 2018

محصول شرکت:warner bros 

ژانر:اکشن،ماجراجویی، فوق کمدی،ابر قهرمانی

این فیلم درباره چند تا نوجون ریزه میزس که آرزو دارن مثل رابین واقعی و تیتان های فیلم ها، قوی به نظر بیان در صورتی که چند تا کاریکاتور برای خنده ما شدن،خلاصه دنبال دشمن قسم خورده میگردن.

قسمت2: تیتان های بُعد اصلی که جوون هستن، مجبور به همکاری هم میشن ، به کلی مشکل بر می خورن و با چند تا شرور مثل بابا نوئل و همسرش و پدر ریوِن و…می جنگن.

قسمت 3 هم به شدت حوصله سر بره و به اتفاقات تاریخ لونی تونز میپردازه

بهترین انیمیشن ها

 نام:ویو |vivo

محصول: امریکا_ 2021

محصول شرکت: Sony Pictures

ژانر:موزیکال،ماجراجویی، کمدی

باز هم یک فیلم دوست داشتنی موزیکال دیگه از سونی پیکچرز،انیمیشن جالبی بود،وقتی اندرس صاحب ویوه با دعوت همکار قدیمیش تصمیم به  مسافرت میگیره بدشانسی میاره میمیره ،ویو دیگه خونه ای نداره و تصمیم میگیره نامه ای رو که قرار بوده به همکار اندرس بده رو برسونه این میمون بانمک با گابی همراه میشه و…

بهترین انیمیشن ها

نام: اقای پیبادی و شرمن| Mr. Peabody & Sherman

محصول:2021

محصول:چین-آمریکا-کانادا

ژانر:کمدی-ماجراجویی

این فیلم یکی از سرگرم کننده ترین انیمیشن هایی بود که دیدم ،موضوع راجعه به دوستی قدیمی دو همسایه است که یکی از اون ها محله کوچولوشون رو به خاطر اینکه وضعیت مالی بهتری پیدا کرده ترک میکنه ..ولی بعد از سال ها خبری از اون نمیشه به همین دلیل تصمیم میگره ب تولد دختر

بهترین انیمیشن ها

نام:ترول ها |Trolls

تعداد قسمت ها: 2سینمایی

محصول:امریکا_ 2016

محصول شرکت:Dream works

ژانر:ماجراجویی-فانتزی-کمدی(درام)

این فیلم 2قسمت سینمایی داره که اولی ترول ها نام داره و درباره نجات ترول ها از دست غول هاو کمک به خدمت کار قصریه که از پادشاه خوشش میاد ک ریزغولک میخوره و دومی”ترول ها دور دنیا” درباره سبک های موسیقیه که ملکه ترول ها  در تلاش که نذاره ترول راک همه سیم ها رو بگیره و فقط راک بمونه…این قسمت از هر سبک اهنگ داره، و خیلی جالبتره.

بهترین انیمیشن ها

نام:اسکوبی دو-نقاب شاهین|scooby-mask of the bluefalcon

تعداد قسمت ها:3 سینمایی=1 سریال

محصول: امریکا_ 2019

محصول شرکت:warner bros

ژانر:کمدی-ماجراجویی

بازم اسکوب و شگی کنجکاون،ک بدونن ایا قهرمان شاهین وجود داره؟ پیداش ک میکن ،رفتن توی سفینه شاهین باعث ردیابی اونها توسط گروهی میشه ک متوجه شدن اسکوب از نژاد خاصیه…بازم ماجراجویی باحال دارن،با این حساب که دو تا شخصیت فوق طنز هم بهشون اضافه شده.

بهترین انیمیشن ها

نام:غارنشینان

تعداد قسمت ها: 2سینمایی

محصول:امریکا_ 2019-2021

: محصول شرکت

ژانر:کمدی

خیلی انیمیشن خنده داریه ،درباره یک خانواده از انسان های اولیه است ،ک حسابی کار های احمقانه میکنن…(قسمت2 جالب تره😉)

بهترین انیمیشن ها

 نام:کفش قرمزی و7کتوله|red shoes & the7 dwarf

محصول:کره جنوبی _ 2019

محصول شرکت: نا مشخص

ژانر:عاشقانه-کمدی

فیلم قشنگیِ ک پیامش اینه:”قیافه مهم نیست!درون مهمه.”این فیلم ترکیبیه و از چند تا داستان مختلف کنار هم تشکیل شده.

7 پسر جنگجو با طلسم ،تبدیل به کوتوله شدن و راه نجات  زیبا ترین دختر جهانه ،کفش قرمزی ک در حقیقت خیلی تپلی و زشته با کفش طلسم دار زیبا ترین شده و با7تاپسرها اشنامیشه وهیچ کس از وجود طلسم خبر نداره. مرلین، بین 7 نفر جونش رو نجات میده و تصمیم میگرن که با هم ازدواج کنن و.. .کلی ماجرای باحال داره

بهترین انیمیشن ها

نام:در جستجوی اژدها:داستان تو |dragon quest :your story

محصول:ژاپن _2019

محصول شرکت:shirogomi

ژانر:کمدی-پویا نمایی

داستان درباره یک پسره که توی دنیی پیشرفته یه بازی در حال بازیه و با یه عالمه ماجراجویی جالب داره..این فیلم از لحاظ محتوا خیلی جدیده و جزواولین فیلم ها راجعه به داستانی در جهانی دیگست.که برگرفته ازپویش اژدها ۵: دست‌های عروس آسمانی (بازی ویدئویی) ساخته شده

بهترین انیمیشن ها

نام: بچه رئیس |boss baby

تعداد قسمت ها:2 سینمایی و سریال

محصول: امریکا_ 2017

محصول شرکت:Dream works

ژانر:کمدی-پویا نمایی

همه با این انیمیشن متفاوت اشنایی داریم .موضوع اینه که پسری به نام تیم دوست نداره برادر یا خواهری داشته باشه ،فکر میکنه اگر کسی اضافه بشه محبت پدر و مادرش نسبت به اون کم میشه. و دقیقا برادری هم از شرکت بچه ها اومد که یه کارمند جاسوسه…قسمت دوم این فیلم جالب هم به بازگشت تیم و برادرش به کار دوران بچگیشون می پردازه.

بهترین انیمیشن ها

نام:ایموجی | the emoji movei

محصول:امریکا_ 2017

محصول شرکت:Sony Pictures

ژانر:کمدی-ماجراجویی

کاریکاتور این فیلم کلا ایموجی هستن(فیلم متفاوت و جالبیه) .گوشیه پسری ، ایموجی خراب داره ک مسئولیتش  فِیسِ بیخیاله ولی از پس انجامش بر نمیاد و اِسمایلِر مجبور ب حذف اون میشه.و جیمِ ایموجی از اپ چت فرار میکنه  وتوی راه با “های فایو”خنداننده اشنا میشه و ب سمت جیلِ هکر میره تا دوباره برنامه نویسی بشه و کلی خرابکاری میکنه و صاحب گوشی مجبور میشه گوشیش رو تعمیر کنه….

نام:ویلوبی ها |the willoughbys

محصول:امریکا_ 2019

محصول شرکت:NETFLIX

ژانر:کمدی

 بچه های بامزه خانوداه ایه ک پدر مادرشون ،فقط به فکر خودشونن ، کار ب جایی میرسه ک بچه ها رو برای ارامش خودشون بیرون میکنن  بچه ها هم تصمیم میگیرن ک پدر و مادرشون رو به خطرناک ترین مسافرت دنیا بفرستن تادیگه برنگردن،و همین موقع هاست که بچه بی سرپرستی رو پیدا میکنن و …این انیمیشن یکی از بهترین هاست.

بهترین انیمیشن ها

نام:محافظان | rise of the guardians

محصول:امریکا_ 2013

محصول شرکت:Dream works

ژانر:ماجراجویی

این فیلم رو بچه هایی که میترسن باید ببینن.چون ب زبان کودکانه  ترس رو توصیف میکنه و تاثیر میذاره.

محافظان مختلف(خرگوش عید پاک،پری دندون…) در تلاشن که هنوز هم توی ذهن بچه ها باشن و  با ترس ک بر علیهشونه  بجنگن و از بچه ها دورش کنن و علاوه بر جک ک یه پسر فروزنه و سعی داره محافظ قصه ها بشه.تنها پسری ک هنوز افسانه ها رو باور داره با ترس میجنگه…

 نام:   به پیش | Onward

محصول:امریکا_ 2020

محصول شرکت:Disney

ژانر:ماجراجویی،کمدی،خیالی(جادویی)

 چون برای دیزنیه،مثل همیشه بی نقس و سرگرم کنندس.این داستان درباره دو برادره که سال ها پیش پدرشون رو از دست دادن و وقتی روز تولد برادر کوچک می رسه، وقتشه که کادویی که پدرشون به اییان داده رو باز کنن و متوجه این میشن که یک چوب جادو،برای  دیدن پدرشونه که اییان از پس انجام این جادو بر نمیاد ،و پدرشون نصفه میمونه!

بهترین انیمیشن ها

  نام: باب اسفنجی: اسفنج در حال فرار |  sponge bob_ on the run

محصول: کشور امریکا_2020

 محصول شرکت:و…Netflix-Dream works

ژانر: کمدی_لایو اکشن

این دفعه باب با کیفیت تر از قبل می بینیم و مثل همیشه  پاتریک خنگه، و پلانگتون دزد

ولی این دفعه در حال نجات گری از دست فرمانروای اتلانتیک هستن که کلی ماجراجویی دارن و مثل همیشه خنده داره و جالب اینجاست که بلاخره پلانگتون حس گناه میکنه… ،میذارم هیجان کار خودش رو بکنه.

بهترین انیمیشن ها

نام: اقای پیبادی و شرمن| Mr. Peabody & Sherman

محصول: کشور امریکا_ 2014

Drem work: محصول شرکت

ژانر:کمدی-ماجراجویی

داستان از این قراره که پیبادی یک سگ دانشمندِ  که پسری باهوش رو به فرزندی قبول کرده، روزی ک همکلاسیش اون روب خاطر پدرش مسخره میکنه ، دعواشون میشه و هم کلاسی ب اجبار مادرش به خونه شرمن میره و شیطنت بچه ها باعث میشه توی ماشین زمان گیر بیوفتن…حالا بقیه ماجرا توی زمان های مختلفه و خیلی خنده داره.

بهترین انیمیشن ها
Share on pinterest
Share on telegram
Share on whatsapp